فرزاد فره وشی | شب بهروز بقایی
16137
rtl,post-template-default,single,single-post,postid-16137,single-format-standard,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

شب بهروز بقایی

شب بهروز بقایی

به مناسبت تولید فیلم ” و با تشکر از خانواده‌ی رجبی” ساخته فرزاد فره وشی که به زندگی بهروز بقایی می‌پردازد، شبی از شبهای بخارا اختصاص یافته است به تجلیل از فعالیت‌های بازیگری و ادبی بهروز بقایی که در این مراسم، رضا فیاضی ، بهرنگ بقایی ، آرمان امید ، علی دهباشی و فرزاد فره وشی سخنرانی خواهند کرد. و در بخشی دیگر بخش‌هایی از فیلم ” و با تشکر از خانواده‌ی رجبی ” به کارگردانی فرزاد فره وشی پخش می شود. بهروز بقایی در سال ۱۳۳۲ در تهران به دنیا آمد. دوران دبستان و دبیرستان را در رودسر، هرزویل و رشت گذراند. پس از دریافت دیپلم برای تحصیل در رشته بازیگری و کارگردانی تئاتر در دانشکده هنرهای دراماتیک به تهران رفت. او پس از ورود به صحنه حرفه‌ای تئاتر وارد تلویزیون و سینما شد. بقایی فعالیت خود در زمینه تئاتر را با نمایش “لبخند با شکوه آقای گیل” اکبر رادی در سال ۱۳۵۲ آغاز کرد و در سال ۱۳۵۹ با فیلم سینمایی” تاریخ‌سازان “به کارگردانی هادی صابر فعالیت سینمایی خود را نیز آغاز کرد. بقایی همچنین دانش‌آموخته بازیگری و کارگردانی دانشگاه هنر در سال ۱۳۵۷ است.
بهروز بقایی در آبان ۱۳۸۸ پیش‌از حضور در اجرای نمایش «هملت با سالاد فصل» دچار عارضه قلبی شد و در بیمارستان بستری شد. او قبل از ورود به تماشاخانه سنگلج دچار سکته قلبی و مغزی شد که بلافاصله بعد از این اتفاق به بیمارستان شماره ۲ انتقال داده شد. اما به دلیل کمبود امکانات بیمارستان به بیمارستان جم انتقال داده شد.
شب بهروز بقایی در ساعت پنج بعد از ظهریکشنبه ۳ شهریور در تالار فردوسی خانه اندیشمندان علوم انسانی برگزار می شود.
خانه اندیشمندان علوم انسانی . خیابان نجات اللهی. چهار راه ورشو . تالار فردوسی

پیوند خبر


فرزاد فره وشی

نظری وجود ندارد

نظر خود را وارد کنید