فرزاد فره وشی | درخواست همکاری در پروژه
17825
rtl,page-template-default,page,page-id-17825,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

درخواست همکاری در پروژه

یک دست صدای کافی ندارد

از سال ۱۳۷۸ تا کنون توانستیم با همکاری، پروژه‌های مفید فایده‌ای، برای ایران‌مان را، به مرحله‌ی عرضه برسانیم. این مهّم از هرجهت غرورآفرین و پر از حس انگیزه است. چرا که تلاش ما در طول این سال‌ها، رسیدن به “اصل‌ها” بوده و است. به بازتاب حضور انسان‌های حقیقی در جامعه و بازمعرفی قهرمان‌هایی که در طول تاریخ پر فراز ونشیب معاصرمان، به هزاران دلیل نام‌شان از تاریخ به عمد یا سهو حذف شده است. همکاری شما با ما برای رسیدن به این رخداد است: کشف حقیقت.

بخشی از سخنرانی فرزاد فره وشی در مراسم رونمایی سریال روزنه‌ی آبی / ۲۵دی‌ماه ۱۳۹۵ / باشگاه آرارات :

“در فرهنگ ما عادتی به نام ” ثبت و ضبط ” رویدادهای تاریخی وجود ندارد ، به همین دلیل بخشی از تاریخ شامل وقایع ، افراد و یا جریان‌های تاثیرگذار، به نسل‌های آینده منتقل نمی‌شود و این یک فاجعه‌ی ملی است. البته مورد بحث ما استثناها نیستند مانند فردوسی بزرگ که نمی‌دانم اگر سی سال با زحمت بخشی از تاریخ ایران زمین را به شکل شعر برای ما به یادگار نمی‌گذاشت عاقبت این روزهای فرهنگ ما چه می‌شد ؟

تلاش من در این سال‌ها ثبت و ضبط جریان‌های تاثیرگذار در تاریخ و شرایط کشورمان است و محور آنها فرهنگ‌سازی و اطلاع‌رسانی همگانی است.”

در راستای فرهنگ‌سازی و ارتقای روابط شهروندی و افزایش اطلاعات تاریخی ایرانیان ، که محور اصلی آثار مجموعه‌ی ما می‌باشد، همکاری در پروژه (پیش تولید/ تولید/ پس تولید) به جهت مشارکت در امور فرهنگی و نوع دوستانه و اثبات مسئولیت اجتماعی بالا که امروزه از تاثیرگذارترین روش‌ها برای ایجاد وفاداری در تماشاگران محسوب می‌شود و یا کسب تجربه و آموزش در حین انجام، توسط عوامل ارشد پروژه است. انتقال تجربه‌های این سال‌ها و آشنایی با روند تعریف یک پروژه و انجام، سپس توزیع آن، از مهّم‌ترین سرفصل‌های آموزشی این نوع همکاری خواهد بود.
لطفاً پرسش‌نامه‌ی زیر را با دقت پر نمایید و ما در کوتاه‌ترین زمان ممکن از طریق کارافزار واتس‌اپ و رایانامه، نتیجه‌ی بررسی را اعلام می‌نماییم.
لازم به گفتن است که پس از تایید شرایط شما برای همکاری و امضای تفاهم‌نامه‌ی همکاری، شما وارد مجموعه خواهید شد.

شامل سابقه‌ی کار، کارگردان و تهیه‌کننده و بسترپخش
پاسخ به این بخش اجباری نیست
لطفاً شماره‌ای را که درج می‌نمایید، یک حساب کارافزار واتس‌اپ داشته باشد
جهت ارسال وضعیت