فرزاد فره وشی | پیش فروش سریال سپید رنگی
17463
rtl,page-template-default,page,page-id-17463,theme-bridge,woocommerce-no-js,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-content-sidebar-responsive,columns-4,qode-child-theme-ver-1.0.0,qode-theme-ver-16.1,qode-theme-bridge,qode_advanced_footer_responsive_1000,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

پیش فروش سریال سپید رنگی

سلام هموطن:

شیوع دامن‌گیر کووید ۱۹ بر تمام مشاغل دنیا از جمله ما تاثیر غیر قابل جبران گذاشته است. دیگر مثل گذشته نمی‌توانیم فیلم و سریال‌های جدید را به صورت فیزیکی آماده‌سازی کنیم و در فروشگاه‌ها پخش نماییم. از همین رو مجبوریم از طریق پیش فروش هزینه‌ی چاپ، تکثیر و بسته‌بندی را تامین نماییم. بی‌شک ما را درک می‌کنید و برای بقای شغل ما و متوقف نشدن چرخه‌ی تولید، مثل گذشته با این روش هم، با ما خواهید ماند. ( زمان پیش فروش تا دهم مرداد ماه ۱۴۰۰ خواهد بود ) و اگر به حداقل تیراژ کارخانه‌ی تامین کننده نرسد متاسفانه به مرحله‌ی پخش نخواهیم رسید. ( حداقل ۳۰۰ تیراژ  )

تقاضامندیم پیش از پرداخت از خرید خود اطمینان حاصل نمایید و گفتنی است گرامیانی که خواهان بیش از یک عدد سفارش هستند به دلیل محدودیت سامانه برای هر خرید، مجزا باید پرداخت نمایند. لطفاً در هنگام پرداخت در بخش توضیحات، نشانی ارسال مرسوله و کد پستی را حتما قید نمایید.

همکاران ما از طریق کارافزار واتس‌اپ با شماره‌ی ۰۹۲۱۲۰۶۵۳۹۸ پاسخ‌گوی شما هستند.

سپاس که با ما هستید: فرزاد فره وشی